Header
LIETA NR. 1
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme NO325

Auto numura zīme NN9999

Auto numura zīme S17S

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

www.manivini.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Lieta Nr. 1 » Auto GPS navigācijas sistēmas: Latvijas kartes, atdzīvināšana un remonts
Auto GPS navigācijas sistēmas: Latvijas kartes, atdzīvināšana un remonts
Publicēts: 20/05/2009 19:49. Autors:
Auto GPS navigācijas sistēmas: Latvijas kartes, atdzīvināšana un remonts

Daudzas automašīnas tiek aprīkotas ar dārgām satelītnavigācijas (GPS) sistēmām, taču daudzas no tām dažādi iemeslu dēļ nedarbojas Latvijas teritorijā. Autonavi.lv palīdz atdzīvināt GPS sistēmas, nodrošinot tās ar nepieciešamajām kartēm, un rūpējas, lai brauciens pilsētā būtu maksimāli komfortabls, ērts un ātrs.

 

Navigācijas kartes iespējams uzstādīt ļoti daudzu marku auto oriģinālajā rūpnīcas navigācijas sistēmā. Lielākoties tas gan attiecas uz automašīnām, kas izgatavotas pēc 2003. gada, jo tad daudzi autoražotāji sāka komplektēt automašīnas ar jaunākās paaudzes navigācijas sistēmām. 

Tā kā atsevišķām auto markām ražotāji kartes joprojām nenodrošina, sadarbībā ar pieredzējušiem programmētājiem, esam izstrādājuši Baltijas valstu kartes šīm automašīnām. 

Līdzīgi kā Autonavi piedāvā nestandarta risinājumus saistītus ar navigācijas kartēm, papildus iespējams mainīt arī borta kompjūtera valodu, piemēram, uz krievu valodu. 

Krievu valodas uzstādīšana patiesībā nemaz nav tik vienkārša kā varētu šķist pirmajā brīdī. Bez tā, ka nepieciešams pareizi rediģēt oriģinālo auto borta kompjūtera „softu”, vēl jāatrod pareizais veids kā korekti uzstādīt jauno programmatūru atpakaļ uz auto. Jo īpaši tāpēc, ka izmaiņas programmatūrā, maina ne tikai simbolu izskatu, bet arī nodrošina pareizu auto navigācijas darbību, vēl vairāk – jānodrošina, lai pareizi darbojas daudzas paša auto datorsistēmas. Izņēmums ir dzinēja un ātrumkārbas vadība, kurai ir autonoms vadības bloks.

Kaut arī gatavās programmas izstrādātas noteiktas markas auto, tajā pašā laikā katras šāds auto (kaut arī vienas markas) var būt ļoti individuāls. Kā paši auto saimnieki joko, tagad ražo „kompjūterus uz riteņiem”. Var gadīties situācijas, ka viena auto pārprogrammēšana veicas viegli un ātri, bet citam - identiskam auto - process ievelkas.

Tādos gadījumos ļoti svarīga ir pieredze un izpratne par visiem procesiem, kuri principā nav aprakstīti nekādās instrukcijās. Tiek likts lietā klēpjdators ar īpašām programmām, kas radītas ļoti šauram speciālistu lokam plus arī pēc nepieciešamības – tikpat specifiski skrūvgriežu komplekts.

Protams, šādi starpgadījumi rada papildus „galvassāpes” un rada nervu spriedzi, jo auto vērtība, ar kuru elektroniku strādāju, nereti ir vairāki desmiti tūkstoši. Uzskatu, ka mūsu pluss ir šādu situāciju sekmīgs atrisinājums, kas vēlāk dod lielu gandarījumu par paveikto.

Detalizēta informācija ar bildēm un demo video pieejama mūsu mājas lapā: www.autonavi.lv

(informāciju sagatavoja: www.autonavi.lv)

Novērtē ziņu:   (Vidējais: 4.94)
TAVS KOMENTĀRS
Tavs vārds:
(netiks publicēts)
Tavs e-pasts:
Tava mājaslapa:
Tavs komentārs:
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?