Header
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme NX9009

Auto numura zīme EO23

Auto numura zīme VC41

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

ddx.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Kā dzēst ievietoto sludinājumu?

Sludinājuma dzēšana portālā Numur1.lv

Ja esat nereģistrēts Numur1.lv lietotājs, sludinājumu iespējams noņemt no publicēšanas 2 veidos:

A. Nosūtot attiecīgu SMS ar tekstu, kas tika nosūtīts info vēstulē uz sludinājumā norādīto e-pasta adresi vai atbildes SMS uz tālruņa numuru. SMS tekstā jāievēro atstarpe starp simboliem DEL un unikālo 5-zīmju koduSludinājums tiek sasaistīts ar attiecīgo tālruņa numuru. Ja vēlāk izlemsit reģistrēties Numur1.lv ar to pašu tālruņa numuru, sludinājums būs pieejams reģistrētā lietotāja profilā un to varēs vēlāk aktivizēt.

B. piereģistrējoties ar to pašu tālruņa numuru, kas tika norādīts sludinājumā (no kura tika nosūtīta sludinājuma apmaksas SMS). Tālāk savā profilā sludinājumu būs iespējams "noņemt no publikācijas". Sludinājums tiks saglabāts profilā un to varēs vēlāk aktivizēt.

Ja esat reģistrēts Numur1.lv lietotājs, sludinājumu iespējams deaktivizēt 2 veidos - pēc izvēles:

A. Nosūtot attiecīgu SMS ar tekstu, kas tika nosūtīts info vēstulē uz sludinājumā norādīto e-pasta adresi vai atbildes SMS uz tālruņa numuru. SMS tekstā jāievēro atstarpe starp simboliem DEL un unikālo 5-zīmju kodu.

B. Ienākot (ielogojoties) savā Numur1.lv profilā un "noņemot no publikācijas" vajadzīgo sludinājumu. Sludinājums tiks saglabāts profilā un to varēs vēlāk aktivizēt.

Reģistrēto lietotāju priekšrocība ir iespēja atsevišķās sadaļās publicēt sludinājumus par zemāku maksu vai pat bez maksas. 

Ar cieņu,

Numur1.lv 

NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?