Header
LIETA NR. 1
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme SU25

Auto numura zīme RA21

Auto numura zīme NN220

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

ddx.lv

www.manivini.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Lieta Nr. 1 » Interneta TV tavā datorā
Interneta TV tavā datorā
Publicēts: 29/11/2012 00:33. Autors: Numur1.lv
Interneta TV tavā datorā

Šķiet, tikai ar grūtībām varu atcerēties laiku, kad iepriekšējo reizi skatījos televizoru. Klasisko televizoru. Ilgi neskatījos TV vispār, tad kādu brīdi nevarēju saņemties iegādāties TV dekoderu līdz beidzot atklāju iespēju skatīties televīzijas pārraides datorā. Kopš tā laika vecais lielais Sony televizors stāv istabas stūrī, noput un nav ieslēgts jau vismaz gadu.

Interneta TV

Ļoti vienkārši - datorā tagad ir interneta televīzija un, lai to skatītos, nav nepieciešams speciāls aprīkojums vai programmatūra. Interneta televīzija skatāma visparastākajā interneta pārlūkā.

Kopā šobrīd datorā skatāmi 22 TV kanāli, ieskaitot populārākos Latvijas kanālus, Krievijas un ārzemju TV kanālus - sporta, izklaides, mūzikas, filmu un bērnu TV kanālus. Taču tas vēl nav viss. Jaunie Interneta TV lietotāji var izmēģināt to 3 dienas bez maksas.

Raidījumu Arhīvs

Raidījumu arhīvs, šķiet ir vērtīgākā Interneta televīzijas iespēja. Es jau labu laiku vairs nesatraucos par to, ka reizēm nevaru paspēt uz raidījuma tiešraidi, piemēram Panorāmu vai De Facto. Populārāko Latvijas televīzijas kanālu raidījumi tiek ierakstīti un tos var noskatīties pat 5 dienas vēlāk, jebkurā ērtā laikā.

Arī tad, ja vairāku interesējošo TV raidījumu laiki tiešraidē pārklājas, vairs nav grūta izvēle, kuru no tiem skatīties, jo ar Raidījumu arhīvu var ērti noskatīties visus interesējošos raidījumus, neatkarīgi no to laika tiešraidē. Un arī tas vēl nav viss.

Videonoma

Videonoma ir Interneta TV sniegtā iespēja skatīties videonomā piedāvātās filmas un raidījumus. Intereses pēc vienuvakar paskatīju - 544 filmas un raidījumi tobrīd bija pieejami videonomā. Turklāt liela daļa filmu ir skatāmas bez maksas, tās ir iekļautas Interneta TV abonementā.

Rīkojot mājas ballītes, ļoti ērti izvēlēties filmu, ko skatīties fonā. Filmu tehniskā kvalitāte ir ļoti augsta, pat negribas domāt par citiem filmu iegūšanas veidiem.

Un vai tas ir viss?

Optiskā Interneta + Interaktīvās TV pieslēguma klienti var skatīties Interneta TV bez maksas. Bet pašu Interneta TV var skatīties gan datorā, gan planšetdatorā, gan viedtālrunī…

Regulāri lietoju Interneta TV jau apmēram gadu un jūtos ļoti komfortabli - nav jāpērk tv dekoders, jāpievelk TV antena, jāmaksā līzings par televizoru.

Bet arī tas vēl nav viss, jo Interneta TV nepārtraukti attīstās un patīkami pārsteigumi noteikti būs.

Interneta TV

Novērtē ziņu:   (Vidējais: 4.33)
KOMENTĀRI
Rēzekne / 14/11/2014 09:07
Sveiiks aivar
adriana / 24/01/2019 18:38
domaju man patiks
Ainārs / 04/10/2019 20:51
ir ok
TAVS KOMENTĀRS
Tavs vārds:
(netiks publicēts)
Tavs e-pasts:
Tava mājaslapa:
Tavs komentārs:
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?