Header
LIETA NR. 1
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme TQ2200

Auto numura zīme JP370

Auto numura zīme HZ655

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

www.portals.lv

mazbode.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Lieta Nr. 1

Interneta TV tavā datorā

Publicēts: 29/11/2012 00:33. Autors: Numur1.lv
Interneta TV tavā datorā
Šķiet, tikai ar grūtībām varu atcerēties laiku, kad iepriekšējo reizi skatījos televizoru. Klasisko televizoru. Ilgi neskatījos TV vispār, tad kādu brīdi nevarēju saņemties iegādāties TV dekoderu līdz beidzot atklāju iespēju skatīties televīzijas pārraides datorā. Kopš tā laika vecais lielais Sony televizors stāv istabas stūrī, noput un nav ieslēgts jau vismaz gadu.
Lasīt tālāk

Citrons.lv ir atšķirīgs

Publicēts: 29/01/2011 12:19. Autors: Numur1.lv
Citrons.lv ir atšķirīgs
Jau gandrīz gadu darbojas jauns un citāds kolektīvās iepirkšanās serviss Citrons.lv. Jaunajā portālā ar ievērojamām atlaidēm no 50% līdz 90% nopērkami iecienīti pakalpojumi un preces.
Lasīt tālāk

AutoBildes.lv: Autoceļi joprojām ir bedraini

Publicēts: 14/06/2010 22:54. Autors: AutoBildes.lv
AutoBildes.lv: Autoceļi joprojām ir bedraini
Neraugoties uz Latvijas Autoceļu direkcijas paziņojumu jūnija sākumā par to, ka ceļa bedrīšu remonts uz galvenajiem valsts autoceļiem esot pabeigts, tomēr daudzviet nozīmīgi autoceļu posmi ir acīmredzami katastrofālā stāvoklī vai arī bedru remonts ir veikts nekvalitatīvi. Pie tāda secinājuma nonākusi autobraucēju portāla AutoBildes.lv redakcija pēc izbraukuma uz Kurzemi. Kā tika ziņots agrāk, portāls AutoBildes.lv aprīļa sākumā izveidoja pirmo Latvijas autoceļu Bedru Karti internetā.
Lasīt tālāk

Optiskais Internets: laimīgo skaits pārsniedz 50 000!

Publicēts: 25/02/2010 13:11. Autors: alberts
Optiskais Internets: laimīgo skaits pārsniedz 50 000!
Lattelecom Optiskā Interneta pieslēgums ierīkots jau vairāk nekā 50000 dzīvokļos, tādi ir pašreizējie dati no Lattelecom - 2010. gada 23. aprīlī. 21. janvārī Lattelecom svinīgi sveica 10000. klientu, kas Optisko Internetu izmanto Jelgavā. Pārsvarā šie laimīgie dzīvo Ķengaragā, Zolitūdē, Purvciemā, Pļavniekos, Imantā, Jelgavā, Ogrē, Ventspilī, Jūrmalā, Valmierā, Daugavpilī un citās Latvijas pilsētās. Tie ir Rīgas mikrorajoni un pilsētas, kur Optiskais Internets tiek nodrošināts jau pašlaik.
Lasīt tālāk

Reģistrācijas numura zīmēs valsts zaudē vairāk nekā 11 miljonus

Publicēts: 09/12/2009 23:16. Autors: Numur1.lv
Reģistrācijas numura zīmēs valsts zaudē vairāk nekā 11 miljonus
Kopš 2000. gada valsts zaudējusi apmēram 11,6 miljonus latu, ko tā varēja iegūt, efektīvi un liberāli organizējot transportlīdzekļu numurzīmju izvēles pakalpojumu saskaņā ar tirgus principiem. Neraugoties uz sabiedrības pieprasījumu pēc ekskluzīviem sērijas numuriem un iespēju papildināt valsts kasi, Satiksmes Ministrija jauno Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumu projektā atkal iestrādājusi aizliegumu realizēt transporta reģistrācijas numurzīmes. Turklāt CSDD realizētais numurzīmju izvēles pakalpojums vedina uz pamatotām aizdomām par korupciju CSDD galvenā aparāta līmenī.
Lasīt tālāk
1 2 3 »
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?