Header
LIETA NR. 1
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme WI-15

Auto numura zīme ME43

Auto numura zīme A777M

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Lieta Nr. 1

Periskopiskie spoguļi RHD auto pielāgošanai

Publicēts: 24/11/2019 13:32. Autors: Numur1.lv
Periskopiskie spoguļi RHD auto pielāgošanai
SIA "Focus Group" sākusi piedāvāt sertificētu periskopisko spoguļu sistēmu RHD jeb t.s. "angļu" auto pielāgošanai.
Lasīt tālāk

Video komplekts RHD auto pielāgošanai Latvijā

Publicēts: 05/01/2019 11:15. Autors: Numur1.lv
Video komplekts RHD auto pielāgošanai Latvijā
Kopš 2018. gada 1. novembra Latvijā atļauts pastāvīgi reģistrēt transportlīdzekļus, kas konstruktīvi paredzēti braukšanai pa ceļa kreiso pusi jeb t.s. RHD transportlīdzekļus ar stūri labajā pusē, kas lielākoties tiek ievesti no Anglijas, Īrijas vai Japānas. Taču, lai saņemtu atļauju piedalīties ceļu satiksmē jeb, izsakoties vienkāršāk, - lai iztietu tehnisko apskati, RHD automašīna būs jāpielāgo kustībai Latvijā pa ceļa labo pusi. Proti, tā būs jāaprīko ar periskopisko spoguļu sistēmu, videokameru un monitoru.
Lasīt tālāk

Interneta TV tavā datorā

Publicēts: 29/11/2012 00:33. Autors: Numur1.lv
Interneta TV tavā datorā
Šķiet, tikai ar grūtībām varu atcerēties laiku, kad iepriekšējo reizi skatījos televizoru. Klasisko televizoru. Ilgi neskatījos TV vispār, tad kādu brīdi nevarēju saņemties iegādāties TV dekoderu līdz beidzot atklāju iespēju skatīties televīzijas pārraides datorā. Kopš tā laika vecais lielais Sony televizors stāv istabas stūrī, noput un nav ieslēgts jau vismaz gadu.
Lasīt tālāk

Citrons.lv ir atšķirīgs

Publicēts: 29/01/2011 12:19. Autors: Numur1.lv
Citrons.lv ir atšķirīgs
Jau gandrīz gadu darbojas jauns un citāds kolektīvās iepirkšanās serviss Citrons.lv. Jaunajā portālā ar ievērojamām atlaidēm no 50% līdz 90% nopērkami iecienīti pakalpojumi un preces.
Lasīt tālāk

AutoBildes.lv: Autoceļi joprojām ir bedraini

Publicēts: 14/06/2010 22:54. Autors: AutoBildes.lv
AutoBildes.lv: Autoceļi joprojām ir bedraini
Neraugoties uz Latvijas Autoceļu direkcijas paziņojumu jūnija sākumā par to, ka ceļa bedrīšu remonts uz galvenajiem valsts autoceļiem esot pabeigts, tomēr daudzviet nozīmīgi autoceļu posmi ir acīmredzami katastrofālā stāvoklī vai arī bedru remonts ir veikts nekvalitatīvi. Pie tāda secinājuma nonākusi autobraucēju portāla AutoBildes.lv redakcija pēc izbraukuma uz Kurzemi. Kā tika ziņots agrāk, portāls AutoBildes.lv aprīļa sākumā izveidoja pirmo Latvijas autoceļu Bedru Karti internetā.
Lasīt tālāk
1 2 3 »
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?