Header
ZIŅAS
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme RO3000

Auto numura zīme NZ7000

Auto numura zīme HZ70

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

majai.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Ziņas » Auto numuri

LV numura zīmes - standarts

Publicēts: 06/01/2010 21:37. Autors: Numur1.lv
LV numura zīmes - standarts
Ja kādreiz šī informācija bija iekļauta standartā, kas bija ierobežotas pieejamības informācija un bija jāpērk, tagad tā tiek pievienota jaunajiem MK noteikumiem "Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumi" kā 8.pielikums. Portāla Numur1.lv numuru pielaikošanas sistēma izveidota saskaņā ar šo standartu.
Lasīt tālāk

Kā samainīt auto numurus. Variants A

Publicēts: 08/12/2009 00:37. Autors: Numur1.lv
Kā samainīt auto numurus. Variants A
Lai gan šī raksta tapšanas brīdī nebija spēkā tādu likumdošanas normu, kas aizliegtu diviem autoīpašniekiem vienkārši pārreģistrēt starp sev piederošiem transportlīdzekļiem reģistrācijas numura zīmes, CSDD joprojām vadās pēc 2009. gada 31. jūlijā spēku zaudējušajos MK noteikumos Nr.446 "Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumi" paredzētās kārtības. Līdz ar to auto numura zīmes maiņu var veikt tikai citam savā īpašumā (turējumā, valdījumā) esošam transportlīdzeklim. Šī kārtība neattiecas uz individuālā pasūtījuma numura zīmēm.
Lasīt tālāk

Kā samainīt auto numurus. Variants B

Publicēts: 08/12/2009 00:00. Autors: Numur1.lv
Kā samainīt auto numurus. Variants B
Lai gan šī raksta tapšanas brīdī neviens likums neaizliedza diviem autoīpašniekiem vienkārši pārreģistrēt starp sev piederošiem transportlīdzekļiem reģistrācijas numura zīmes, CSDD joprojām vadās pēc 2009. gada 31. jūlijā spēku zaudējušajos MK noteikumos Nr.446 "Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumi" paredzētās kārtības. Līdz ar to auto numura zīmes maiņu var veikt tikai citam savā īpašumā (turējumā, valdījumā) esošam transportlīdzeklim. Šī kārtība neattiecas uz individuālā pasūtījuma numura zīmēm.
Lasīt tālāk

Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumi - jaunais projekts (2009. gada rudens)

Publicēts: 21/10/2009 22:48. Autors: Numur1.lv
Publicējam CSDD un Satiksmes ministrijas sagatavoto MK noteikumu projektu Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumi. Aktuālā versija 2009. gada 21. oktobrī.
Lasīt tālāk

SAB izmanto oficiāli iznīcinātu valsts numura zīmi un novieto auto invalīdu stāvvietā

Publicēts: 21/10/2009 09:15. Autors: Numur1.lv
SAB izmanto oficiāli iznīcinātu valsts numura zīmi un novieto auto invalīdu stāvvietā
Kāds Satversmes aizsardzības biroja darbinieks novietojis invalīdu stāvvietā savu automašīnu, kurai bija ne tikai Iekšlietu ministrijas (IeM) caurlaide, bet arī valsts reģistrācijas numura zīmes, kuras oficiāli iznīcinātas jau pirms sešiem gadiem, - informē laikraksts "Neatkarīgā Rīta Avīze".
Lasīt tālāk
1 2 »
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?