Header
ZIŅAS
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme LATVIA

Auto numura zīme A6666

Auto numura zīme TJ5000

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

ddx.lv

www.manivini.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Ziņas » Atkal var pirkt un pārdot auto numurzīmes
Atkal var pirkt un pārdot auto numurzīmes
Publicēts: 02/08/2009 10:50. Autors: Numur1.lv
Atkal var pirkt un pārdot auto numurzīmes

Autovadītāji teorētiski atkal var pirkt un pārdot auto numurzīmes, kā tas bija agrāk, pirms 2008.gada septembra, kad tika izdarīti attiecīgi grozījumi Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumos Nr. 446. Tā secinājis izsoļu portāls Numur1.lv , kas apkopo auto numurzīmju pirkšanas un pārdošanas piedāvājumus.

Tagad tas atkal iespējams, jo MK noteikumi Nr. 446 “Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumi”, kas nosaka transportlīdzekļu reģistrācijas un reģistrācijas numurzīmju piešķiršanas kārtību tiem, 2009.gada 31. jūlijā zaudējuši spēku saskaņā ar grozījumiem Ceļu satiksmes likumā, kas stājās spēkā 2009. gada 19. martā.

Grozījumi paredz, ka līdz 2009. gada 31. jūlijam Ministru kabinetam jāizdod jaunie Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumi, taču tie joprojām nav pieņemti, lai gan valsts sekretāru sanāksmē izsludināti jau aprīlī.

Informēti avoti CSDD, apstiprināja, ka pašlaik likumdošanas regulējumā ieviesies “caurums”, taču CSDD autotransporta reģistrācijā vadoties pēc spēku zaudējušo MK noteikumu normām.

Būtībā, kārtība kādā pašlaik notiek transportlīdzekļu reģistrācija Latvijā, ir nelikumīga, jo Ceļu satiksmes likuma 10.pants skaidri paredz, ka reģistrācijas kārtību nosaka Ministru Kabinets nevis CSDD, secina izsoļu portāls Numur1.lv

 

Numur1.lv

 

Novērtē ziņu:   (Vidējais: 4.6)
TAVS KOMENTĀRS
Tavs vārds:
(netiks publicēts)
Tavs e-pasts:
Tava mājaslapa:
Tavs komentārs:
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?