Header
ZIŅAS
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme OR6

Auto numura zīme NN911

Auto numura zīme R88R

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

ddx.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Ziņas » Izsolē - pieci slaveni krēsli
Izsolē - pieci slaveni krēsli
Publicēts: 08/06/2009 12:47. Autors: alberts
Izsolē - pieci slaveni krēsli

Izsoļu portālā Numur1.lv sākusies unikāla „Rīgas Krēslu Fabrikas” (RKF) 10 gadu jubilejai veltīta labdarības izsole, kurā izlikti piecu Latvijā populāru mākslinieku apgleznoti RKF ražotie riteņkrēsli MIKRO.

Unikālos krēslus radījuši mākslinieki Elita Patmalniece, Roberts Koļcovs, Andris Vītoliņš, Kaspars Zariņš un Vija Zariņa.

Elita Patmalniece savu košo un izteikti dekoratīvo krēslu ar aci un lūpām nosaukusi „Trešdiena”. Gleznotājs Kaspars Zariņš radījis „Sarkano suņu krēslu”, līdzībās rādot kustīgus suņus un krēsla mobilitāti. Kaspara Zariņa dzīvesbiedre, māksliniece Vija Zariņa savu melni-sudrabaino „Skaistuli” izdekorējusi ar smalkām sudraba lapiņām.

Roberts Koļcovs savu lolojumu nodēvējis „Sēdi šeit, sēdiet abi” ar domu par vietu, kur vīrišķais satiek sievišķo un sievišķais – vīrišķo.
Savukārt Andra Vītoliņa krēsls „Rafinērija” simbolizējot vietu, kur rodas enerģija. „Šī ir naftas rafinērija. Tā ir enerģijas avots. Svarīgi, lai sēdētājs gūst enerģiju sēžot uz šī krēsla”, tā mākslinieks.

Mākslas zinātniece un „Rīgas Galerijas” direktore Inese Riņķe telefoniski no Londonas šo pasākumu atzinīgi novērtēja: „Tā ir ļoti laba ideja. Krēsli ir mākslinieciski ļoti augstvērtīgi”. Uz jautājumu, kāda ir šo krēslu vērtība, Inese Riņķes atbilde bija lakoniska: „Šo mākslinieku darbi maksā tūkstošus”.  

Dalībai izsolē jāreģistrējas izsoļu portālā Numur1.lv, kur tā turpināsies līdz svētdienas, 14. jūnija vakaram. Šajā laikā realitātē visi unikālie krēsli būs apskatāmi RKF salonā Rīgā, Brīvības ielā 177.

Izsoles rīkotāja – „Rīgas Krēslu Fabrikas” pārstāvji par izsolē iegūtajiem līdzekļiem plāno iegādāties un nodot ratiņkrēslus bērniem invalīdiem.

Izsoles rezultāti būs zināmi jau nākamnedēļ.

P.S.
Visi, kas būs veikuši likmes izsolē un nebūs uzvarējuši, saņems iespēju līdz 2009. gada 15. jūlijam nopirkt jebkuru Rīgas Krēslu Fabrikas ražoto krēslu ar 30% atlaidi.

Novērtē ziņu:   (Vidējais: 5)
TAVS KOMENTĀRS
Tavs vārds:
(netiks publicēts)
Tavs e-pasts:
Tava mājaslapa:
Tavs komentārs:
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?