Header
ZIŅAS
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme JH7777

Auto numura zīme EK7444

Auto numura zīme V555V

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

ddx.lv

www.manivini.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Ziņas » Satiksmes ministrija plāno ieviest nodevu par īsā telefona numura lietošanu
Satiksmes ministrija plāno ieviest nodevu par īsā telefona numura lietošanu
Publicēts: 18/04/2009 00:44. Autors: alberts
Satiksmes ministrija plāno ieviest nodevu par īsā telefona numura lietošanu

Satiksmes ministrija (SM) izstrādājusi priekšlikumus, saskaņā ar kuriem no šā gada 1.jūlija elektronisko sakaru komersanti maksās nodevu valstij par īsā koda jeb īsā telefona numura lietošanu, informēja ministrijā.

To paredz Valsts sekretāru sanāksmē atbalstītais Ministru kabineta noteikumu projekts "Par ikgadējo valsts nodevu par numerācijas lietošanas tiesībām". Tas vēl jāatbalsta valdībai.

Plānots, ka uzņēmumi, kuriem ir piešķirtas īso kodu lietošanas tiesības, piemēram, uz 118X vai 1184X, reizi ceturksnī veiks iemaksas valsts budžetā.

Izstrādātais dokuments nosaka ikgadējās valsts nodevas par numerācijas lietošanas tiesībām aprēķināšanas un maksāšanas kārtību, kā arī atvieglojumus. Turpmāk par katru īso kodu pēc noteiktas formulas tiks aprēķināts nodevas apmērs.

SM paredz, ka 2009.gadā no nodevas plānotie ieņēmumi būs lielāki nekā 191 000 latu.

Nodevu varēs nemaksāt komersanti, kuri numerācijas lietošanas tiesības ieguvuši izsoles rezultātā vai lieto Eiropas Savienības (ES) elektronisko sakaru saskaņoto pakalpojumu kodu 116XX, kā arī 112, 01, 02, 03, 04.

(Diena.lv 18.04.2009)

Novērtē ziņu:   (Vidējais: 3)
TAVS KOMENTĀRS
Tavs vārds:
(netiks publicēts)
Tavs e-pasts:
Tava mājaslapa:
Tavs komentārs:
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?