Header
ZIŅAS
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme DA112

Auto numura zīme X77

Auto numura zīme XX66

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

ddx.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Ziņas » Numur1.lv telefonu numurus varēs pievienot arī ar burtiem
Numur1.lv telefonu numurus varēs pievienot arī ar burtiem
Publicēts: 06/03/2009 20:34. Autors: alberts
Numur1.lv telefonu numurus varēs pievienot arī ar burtiem

Telefonu numuru sludinājumos tagad iespējams izcelt atsevišķus simbolus un to grupas, kā arī pievienot tālruņus ar vārdiem.

Ja tas būtu nepieciešams, kādā veidā sievietes tālruni būtu vieglāk atcerēties: 2LAURATU vai 25287288 ? Vai vīrieša, piemēram: ANDRIS07 vai 26374707?

Latvijā vēl joprojām šī prakse ir maz izplatīta, arī uzņēmumu vidū. Pārsvarā uzņēmumi cenšas iegūt savā rīcībā viegli iegaumējamas ciparu kombinācijas, tomēr piemirst lielisku iespēju likt klientiem atcerēties par sevi vienkāršāk un efektīvāk. Tam ir arī praktisks apsvērums - pierunāt kādu privātpersonu samainīt fiksētā tālruņa numuru pret citu, uzņēmumam varētu būt izdevīgāk nekā par smalku numuru maksāt lielas summas izsolēs vai kādam no sakaru operatoriem.

Jaunajā Numur1.lv telefonu numuru sadaļā, iespējams pievienot numurus gan ar cipariem, gan BURTIEM! Piemēram, daudziem labi zināmais 8000LULU "cipariskā" izteiksmē būtu 80005858.

Kā pievienot tālruņa numuru ar burtiem un izcelt atsevišķus simbolus?
Pievienojot numuru ar burtiem, pārējie lietotāji varēs to apskatīt abos veidos - gan burtiem, gan cipariem, klikšķinot uz oranžā linka virs numuru saraksta.

Lai izceltu atsevišķus tālruņa numura simbolus, pievienošanas solī klikšķiniet uz vajadzīgā simbola vai simbolu grupas, lai nomainītos to krāsa uz oranžu un tad pievienojiet numuru - kā sludinājumu vai izsoli.

Numur1 iesaka numuru kā unikālu vērtību pārdošanai izmantot izsoles iespēju!

Vēlam veiksmīgus darījumus, Jūsu jaunais Numur1.lv

P.S. Gadījumā, ja Jums ir komentārs par šo rakstu, priecāsimies, ja uzrakstīsiet to šeit.

Novērtē ziņu:   (Vidējais: 4.2)
TAVS KOMENTĀRS
Tavs vārds:
(netiks publicēts)
Tavs e-pasts:
Tava mājaslapa:
Tavs komentārs:
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?