Header
ZIŅAS
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme BM35

Auto numura zīme SU25

Auto numura zīme X999

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

ddx.lv

www.manivini.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Ziņas » Portāla Numur1.lv jaunās iespējas
Portāla Numur1.lv jaunās iespējas
Publicēts: 03/08/2009 01:43. Autors: alberts
Portāla Numur1.lv jaunās iespējas

Portāla Numur1.lv jaunās iespējas

Portāls Numur1.lv kļuvis vēl jaunāks un funkcionālāks. Galvenā ziņa ir tā, ko jau esat pamanījuši – mums ir jauns dizains un jaunas sadaļas. Bet pats svarīgākais – tagad Numur1.lv ir kļuvis par izsoļu portālu, kas veidots pēc pasaules izsoļu etalona - ebay principiem.

Tā kā numuri, domēna vārdi un daudzas citas lietas bieži vien ir unikālas, Numur1 veidotāji ir pārliecināti, ka vienīgais pareizais veids kā tās pārdot, ir atklāta, visiem pieejama izsole.

Telefonu numurus tagad var publicēt ar vārdiem, turklāt, izceļot atsevišķas simbolu grupas ar atšķirīgu krāsu.

Ir izveidota atsevišķa sadaļa domēnu vārdiem, web projektiem – mājaslapu dizaina sagatavēm, gataviem, pusgataviem projektiem, funkcionējošām mājaslapām.

Paredzēta jauna sadaļa pārējām izsolēm, kur tās varēs pievienot dažādās kategorijās. Tāpat Numurbildes tagad atradīsies tepat portālā, kur tās varēs komentēt Numur1.lv reģistrētie lietotāji.

Vēl būtisks jaunums ir iespēja ikvienam lietotājam reģistrēties un lielākajā daļā kategoriju, publicēt piedāvājumus bez maksas. Jūsu kontam „Mans Numur1” piesaistīsies visi portāla vecajā versijā ievietotie sludinājumi, kuros norādīts tas pats tālruņa numurs ar kuru reģistrēsities.

Reģistrētie lietotāji tagad var ērti labot un pārvaldīt savus piedāvājumus.

 

Numur1.lv

Novērtē ziņu:   (Vidējais: 5)
TAVS KOMENTĀRS
Tavs vārds:
(netiks publicēts)
Tavs e-pasts:
Tava mājaslapa:
Tavs komentārs:
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?