Header
LIETA NR. 1
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme CAYENNE1

Auto numura zīme NP775

Auto numura zīme II2

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

ddx.lv

www.manivini.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Lieta Nr. 1 » Tehnoloģijas

Video komplekts RHD auto pielāgošanai Latvijā

Publicēts: 05/01/2019 11:15. Autors: Numur1.lv
Video komplekts RHD auto pielāgošanai Latvijā
Kopš 2018. gada 1. novembra Latvijā atļauts pastāvīgi reģistrēt transportlīdzekļus, kas konstruktīvi paredzēti braukšanai pa ceļa kreiso pusi jeb t.s. RHD transportlīdzekļus ar stūri labajā pusē, kas lielākoties tiek ievesti no Anglijas, Īrijas vai Japānas. Taču, lai saņemtu atļauju piedalīties ceļu satiksmē jeb, izsakoties vienkāršāk, - lai iztietu tehnisko apskati, RHD automašīna būs jāpielāgo kustībai Latvijā pa ceļa labo pusi. Proti, tā būs jāaprīko ar periskopisko spoguļu sistēmu, videokameru un monitoru.
Lasīt tālāk

Optiskais Internets: laimīgo skaits pārsniedz 50 000!

Publicēts: 25/02/2010 13:11. Autors: alberts
Optiskais Internets: laimīgo skaits pārsniedz 50 000!
Lattelecom Optiskā Interneta pieslēgums ierīkots jau vairāk nekā 50000 dzīvokļos, tādi ir pašreizējie dati no Lattelecom - 2010. gada 23. aprīlī. 21. janvārī Lattelecom svinīgi sveica 10000. klientu, kas Optisko Internetu izmanto Jelgavā. Pārsvarā šie laimīgie dzīvo Ķengaragā, Zolitūdē, Purvciemā, Pļavniekos, Imantā, Jelgavā, Ogrē, Ventspilī, Jūrmalā, Valmierā, Daugavpilī un citās Latvijas pilsētās. Tie ir Rīgas mikrorajoni un pilsētas, kur Optiskais Internets tiek nodrošināts jau pašlaik.
Lasīt tālāk
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?