Header
LIETA NR. 1
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme NX1000

Auto numura zīme IA65

Auto numura zīme U90

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

www.manivini.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Lieta Nr. 1 » RKF jubilejas izsole noslēgusies: dārgākais - Vijas Zariņas Skaistulis
RKF jubilejas izsole noslēgusies: dārgākais - Vijas Zariņas Skaistulis
Publicēts: 12/07/2009 21:42. Autors: alberts
RKF jubilejas izsole noslēgusies: dārgākais - Vijas Zariņas Skaistulis

Noslēgusies labdarības izsole, ko, atzīmējot 10 gadu darbības jubileju, rīkoja „Rīgas Krēslu Fabrika” (RKF) sadarbībā ar Latvijā populāriem māksliniekiem Elitu Patmalnieci, Robertu Koļcovu, Andri Vītoliņu, Kasparu Zariņu un Viju Zariņu.

Mākslinieki apgleznoja 5 RKF ražotos riteņkrēslus MIKRO, kas visi tika sekmīgi pārdoti interneta izsoļu vietnē www.Numur1.lv

Īsta cīņa izvērtās par Vijas Zariņas krēslu “Skaistulis”, par kuru vairāksolīšana divu izsoles līderu starpā turpinājās arī pēc izsoles portālā Numur1.lv. Rezultātā krēslu par Ls 225 nopirka Georgs Turlajs.

Par 206 latiem Kaspara Zariņa „Sarkano suņu krēslu” ieguva biedrības “Mārketinga padome” vadītāja Inguna Gulbe. Viņa esot piešķīrusi zināmu budžetu savam dēlam Emīlam, kurš tad arī veicis likmes interneta izsolē.
Elitas Patmalnieces izteikti dekoratīvais krēsls „Trešdiena” aizceļoja pie Lienītes Meldriņas, bet Roberta Koļcova “Sēdi šeit, sēdi tagad” nopirka Ruta Skujeniece, savukārt Andra Vītoliņa krēslu „Rafinērija” par 83 latiem ieguva dizaina eksperts Kārlis Vilkaušs.

RKF vadītājs Aldis Circenis ir gandarīts par izsolē iegūtajiem 752 latiem. Par šo naudu tika nopirkti ergonomiski krēsli un galdi, kā arī ortožu aprīkojums, un jau otrdien, 2009. gada 14. jūlijā dāvinājums svinīgi tiks nodots Bērnu klīniskās slimnīcas rehabilitācijas dienesta rīcībā.

Rīgas Krēslu Fabrika pateicas visiem, kas palīdzēja notikt šai akcijai, jo īpaši māksliniekiem Kasparam un Vijai Zariņiem, Elitai Patmalniecei, Robertam Koļcovam un Andrim Vītoliņam par nesavtīgu sava talanta investīciju.

“Jo vairāk būs šādas, caur mākslu sniegtas palīdzības tiem, kuriem tā ir vajadzīga, jo labākā un skaistākā valstī dzīvosim!”, tā Aldis Circenis.

RKF Izsole, Inguna Gulbe

RKF Izsole

RKF Izsole

RKF Izsole

RKF Izsole, Kārlis Vilkaušs

RKF Izsole, Georgs Turlajs

RKF Izsole, Georgs Turlajs

RKF Izsole

RKF vadītājs Miks Dzelde

Novērtē ziņu:   (Vidējais: 5)
TAVS KOMENTĀRS
Tavs vārds:
(netiks publicēts)
Tavs e-pasts:
Tava mājaslapa:
Tavs komentārs:
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?