Header
LIETA NR. 1
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme XV51

Auto numura zīme NX888

Auto numura zīme M600

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

ddx.lv

www.manivini.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Lieta Nr. 1 » Rīgas Krēslu Fabrika (RKF) rīkos unikālu, apgleznotu krēslu izsoli
Rīgas Krēslu Fabrika (RKF) rīkos unikālu, apgleznotu krēslu izsoli
Publicēts: 02/06/2009 16:20. Autors: Alberts Ziemelis
Rīgas Krēslu Fabrika (RKF) rīkos unikālu, apgleznotu krēslu izsoli

Rīgas Krēslu Fabrika, atzīmējot 10 gadu jubileju, sadarbībā ar unikālo izsoļu portālu Numur1.lv organizē unikālu labdarības izsoli, kurā tiks pārdoti vairāki fabrikas ražotie krēsli ar oriģināliem, Latvijā pazīstamu mākslinieku apgleznojumiem.

Izsoles rīkotājs - Rīgas Krēslu Fabrika par izsolē iegūtajiem līdzekļiem plāno iegādāties ratiņkrēslus un nodot tos bērniem invalīdiem. 

“Mēs esam pārliecināti, ka māksla apvienojumā ar praktisku pielietojumu, ir un būs cieņā vienmēr, neatkarīgi no tā, kas notiek valstī”, pauž Rīgas Krēslu Fabrikas līdzīpašnieks Aldis Circenis un piebilst - “šis būs viens no atraktīvākajiem pasākumiem mēbeļu industrijā pēdējo piecu gadu laikā”. 

Neparastajā labdarības akcijā piekrituši piedalīties Latvijā pazīstamie mākslinieki - Kaspars Zariņš, Vija Zariņa, Andris Vītoliņš, Roberts Koļcovs un Elita Patmalniece. Katru krēslu apgleznos viens mākslinieks un tas būs unikāls autordarbs ar mākslinieka parakstu un īpašu Rīgas Krēslu Fabrikas sertifikātu. 

Visi apgleznotie krēsli būs apskatāmi RKF salonā, bet pati izsole notiks no 8. līdz 14.jūnijam unikālo izsoļu portālā Numur1.lv

Izsoles uzvarētāji varēs iegādāties mākslinieku apgleznotos krēslus, bet pārējie izsoles dalībnieki (kas būs veikuši likmes) - varēs nopirkt jebkurus RKF ražotos krēslus ar 30% atlaidi. Atlaide būs spēkā 30 dienas pēc izsoles beigām, tātad līdz 15. jūlijam. 

Paredzams, ka izsoles rezultāti būs zināmi jau 15. jūnijā.

Izsolē var piedalīties reģistrējoties izsoļu portālā Numur1.lv 

Numur1.lv

(apgleznoto krēslu attēli būs apskatāmi sākot ar 4.jūniju)

 

 

 

Novērtē ziņu:   (Vidējais: 5)
TAVS KOMENTĀRS
Tavs vārds:
(netiks publicēts)
Tavs e-pasts:
Tava mājaslapa:
Tavs komentārs:
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?