Header
LIETA NR. 1
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme OR6

Auto numura zīme SH62

Auto numura zīme JO333

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

ddx.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Lieta Nr. 1 » Kāpnes interjera pilnībai
Kāpnes interjera pilnībai
Publicēts: 30/03/2009 23:29. Autors: alberts
Kāpnes interjera pilnībai

Kāpnes interjera pilnībai jeb īss ievads par to ko manā dzīvē nozīmē kāpnes un ko es nozīmēju kāpnēm.

Mani sauc Andris Leimanis, vadu galdniecības uzņēmumu SIA AR DAVENS Ogres pusē. Mana lieta Numur1 par kuru gribētu pastāstīt ir kāpnes.

Mans vadītais uzņēmums specializējas kāpņu izgatavošanā. Savulaik veicām dažādus galdniecības darbus, tomēr, laikam ritot sapratu, ka kāpnes ir mana sirdslieta un aicinājums.

Kā patstāvīga nodarbošanās, kāpņu izgatavošana aizsākās pavisam nejauši - laikā, kad vēl strādāju citā uzņēmumā, citā amatā un kāds no kolēģiem lūdza palīdzību kāpņu izgatavošanā.Darbu veiksmīgi paveicām un ieguvām ļoti labas atsauksmes. Kopš tās reizes draugi, draugu draugi, paziņas un paziņu paziņas pēc palīdzības ir vērsušies arvien biežāk un biežāk.

Tā palīdzība draugam kāpņu izgatavošanā pārvērtās hobijā un tagad ir izvērtusies par pastāvīgu nodarbošanos un ienākumu avotu.
Pasūtījumi ir dažādi – gan tādi “lai tikai sanāk lētāk”, gan klasiski ar masīviem kāpņu vaigiem un virpotiem koka stabiem, moderni - ar metāla elementiem un, protams, arī “man vienalga cik tas maksās - uztaisi to ko es vēlos“.

Kāpņu izgatavošanas process ir samērā ilgs un saistīts ar dažādiem darbiem - sākot no datoraprēķiniem, materiālu sagādes un to sagatavošanas apstrādei līdz pat pedantiskai putekļu tīrīšanai darbnīcā pirms apdares.

Kāpnes – mājas interjera elements, kurš atšķirībā no citiem interjera priekšmetiem un mēbelēm tiek izgatavots tā, lai tas kalpotu ļoti ilgi. Kāpnēm jābūt drošām, ērtām, praktiskām un jāveic sava funkcija atbilstoši telpas nozīmei un noslogojumam - dzīvojamā mājā, pirtiņā vai birojā. Atbilstoši lietošanas apstākļiem un slodzei tiek veidots arī kāpņu dizains – klasisks ar masīviem kāpņu vaigiem, pretpakāpieniem un virpotiem koka reliņiem un stabiem, vai arī vieglas, modernas kāpnes ar nerūsējošā tērauda pulēta alumīnija vai vara elementiem. Visas kāpnes iepriekš tiek modelētas ar datora palīdzību atbilstoši izmēriem un vietai kur tās ir paredzētas. Klientam pirms pasūtījuma veikšanas ir iespēja izvērtēt kāpņu dizainu un atsevišķus to elementus.

Katrs jauns kāpņu dizains prasa savu precīzu pieeju – tās ir lietas, kuras nekad nav darītas un ir jāizdomā no jauna, jeb citiem vārdiem, pieredzes trūkums vienmēr rada savdabīgu kokteili kas veidots no stresa, azarta un bailēm. Lai vai kā, visu vienmēr atsver klientu un citu neatkarīgo vērtētāju pozitīvs atzinums par paveikto.

Zemāk piedāvāju dažus izgatavoto kāpņu attēlus.


Informāciju par savu lietu Numur1 iesūtīja

Andris Leimanis
SIA AR DAVENS
davens@apollo.lv
t. 26559868

 

Novērtē ziņu:   (Vidējais: 5)
TAVS KOMENTĀRS
Tavs vārds:
(netiks publicēts)
Tavs e-pasts:
Tava mājaslapa:
Tavs komentārs:
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?