Header
LIETA NR. 1
MEKLĒT
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme NX333

Auto numura zīme XJ18

Auto numura zīme NN220

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTIE DOMĒNI

ddx.lv

www.manivini.lv

IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Lieta Nr. 1 » Citrons.lv ir atšķirīgs
Citrons.lv ir atšķirīgs
Publicēts: 29/01/2011 12:19. Autors: Numur1.lv
Citrons.lv ir atšķirīgs

Jau gandrīz gadu darbojas jauns un citāds kolektīvās iepirkšanās serviss Citrons.lv. Jaunajā portālā ar ievērojamām atlaidēm no 50% līdz 90% nopērkami iecienīti pakalpojumi un preces.

Jau pašlaik portālā Citrons.lv ikviens interneta lietotājs var pierakstīties jaunumu saņemšanai un vienlaikus iesaistīties bonusu programmā, kas ļauj uzkrāt papildus atlaides pirkumiem kolektīvās iepirkšanās servisā Citrons.lv. Aktīvākie lietotāji jau uzkrājuši bonusu apjomu vairāk nekā Ls 63 apmērā.

Bez tam, ikviens, kas pierakstīsies jau tagad pierakstīsies portālā Citrons.lv, saņems papildus 5% atlaidi pirmajam pirkumam.

Citrons.lv ir izdevīgas iepirkšanās vietne ikvienam pircējam un kā atraktīvs un efektīvs mārketinga instruments uzņēmējiem, kas ļaus aptvert plašu klientu auditoriju un iegūt jaunus klientus.

“15 gadus ilgā pieredze reklāmā un mārketingā, ik dienas strādājot ar uzņēmējiem, ļauj mums lieliski sajust, kas tirgum šobrīd ir nepieciešams, un to mēs īstenojam iepirkšanās servisā Citrons.lv”, Numur1.lv pastāstīja portāla Citrons.lv attīstības vadītājs Alberts Ziemelis.

"Mēs plānojam izveidot maksimāli efektīvu interneta mārketinga platformu ar atšķirīgām iezīmēm, kas būs interesanta gan mūsu pircējiem, gan sniegs jaunu pieredzi uzņēmējiem. Jau pašlaik ik dienas Citrons.lv bonusu programmā pierakstās vairāki simti jaunu dalībnieku un dienā saņemam vairākus piedāvājumus no uzņēmējiem, kas interesējas par savu preču un pakalpojumu pārdošanu Citrons.lv", stāsta Alberts Ziemelis.

Citrons.lv sekmīgi strādā jau gandrīz gadu un ir pierādījis sevi kā stabils spēlētājs, kas nereti uzrāda labāku sniegumu par industrijas līderiem.

Novērtē ziņu:   (Vidējais: 2.23)
KOMENTĀRI
Fuflo / 16/11/2014 14:12
nedarbojas
TAVS KOMENTĀRS
Tavs vārds:
(netiks publicēts)
Tavs e-pasts:
Tava mājaslapa:
Tavs komentārs:
NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?