Header
IETEIKTIE AUTO NUMURI

Auto numura zīme HX61

Auto numura zīme LK7222

Auto numura zīme X77

IETEIKTIE TELEFONA NUMURI
IETEIKTĀS IZSOLES UN SLUDINĀJUMI
Reklāma portālā Numur1.lv

Sveicam Jūs Numur1.lv!

Numur1.lv ir vienīgais specializētais unikālo izsoļu portāls Latvijas internetā, kas apkopo darījumus ar auto numuru zīmēm, tālruņu numuriem, domēniem un gatavām mājas lapām. Papildus tam, ikviens var ierosināt savu rakstu blogā "Mans Numur1", ievietot izsoli vai sludinājumu vispārējo darījumu sadaļā.

Numur1.lv ik dienas apmeklē ap 400...500 cilvēku. Mēnesī tie ir 11...13 tūkstoši apmeklētāju. Kopējais lapu apskatījumu skaits mēnesī ir 110'000...130'000. Absolūtos skaitļos tas it kā nav ļoti daudz, taču Numur1.lv auditorijas atšķirība ir tās kvalitāte. Saskaņā ar Gemius (pēta interneta auditorijas kvalitatīvo sastāvu) auditorijas pētījumu datiem, lielu Numur1.lv auditorijas īpatsvaru veido labi situēti cilvēki ar individuālajiem ienākumiem virs € 700 mēnesī, uzņēmumu vadītāji, maza biznesa īpašnieki un vidēja līmeņa vadītāji un speciālisti.

Vidēji katrs lietotājs apskata 10...12 lapas un pavada Numur1.lv ~4 minūtes, kas ir ļoti labi raksturlielumi, ja salīdzinām ar vidējiem rādītājiem internetā kopumā.

Auto numura zīme nav pirmās nepieciešamības lieta. Tātad šādu darījumu esamība parāda 2 svarīgas lietas par portāla lietotāju: viņam pieder auto un viņš ir gatavs investēt "ārējā izskatā" - numura zīmē.

Mums nereti zvana un jautā par iespējām "dabūt" kādu konkrētu auto numura zīmi "dāvanai draugam" vai dzīvesbiedram. Šos cilvēkus raksturo ambīcijas un viņiem ir svarīgs ārējais tēls. Nav grūti izdarīt secinājumu, ka šādi cilvēki ir gatavi tērēt vairāk naudas arī citiem kvalitatīviem un dārgiem pirkumiem.

Ja tieši šādu Jūs vēlaties arī savu klientu, Numur1.lv paver lielisku iespēju izdevīgi uzrunāt to un piedāvāt pirktspējīgam klientam Jūsu produktu vai pakalpojumu.

Sazinieties ar mums pa tālruni 29214264 vai info@numur1.lv un mēs radīsim efektīvu risinājumu Jūsu produkta reklāmai portālos Numur1.lv un/vai Autobildes.lv sākot no € 75+PVN mēnesī.

NODERĪGAS SAITES
APTAUJA
Cik Tu būtu gatavs maksāt par indulgenci (tiesībām) vienu gadu pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu par 40 km/h, ja šāda iespēja oficiāli būtu pieejama par samaksu?